ГАРЯЧА ЛІНІЯ: +38 (067) 643-39-39   E-mail:easytenderpd@gmail.com

ЩОБ СКОРИСТАТИСЯ УСІМА ПЕРЕВАГАМИ СЕРВІСУ, БУДЬ ЛАСКА, ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ

Наша команда

Головне, що потрібно знати про тендери в Україні

Слово «тендер» прийшло до нас з англійської мови і спочатку означало пропозицію. Зараз воно стало синонімом слова «торги». Інакше кажучи, тендер – це відбір пропозицій на конкурсній основі, в процесі якого вибирають найкраща пропозиція на поставку товарів, надання послуг або виконання робіт.

Що таке тендер

Під час тендеру компанія-замовник здатна з’ясувати, яке з торгових пропозицій оптимальне з точки зору фінансової вигоди, його відповідності поставленим умовам. Тендер проводиться в установлені терміни між компаніями, які заздалегідь подали заявку на участь. Головна особливість тендера – справедлива конкуренція. У торгах перемагає саме той, хто зробив пропозицію з максимально вигідними умовами і з максимальним відповідністю вимогам, які вказані в тендерній документації.

Тендер може проводити як комерційна, так і державна компанія. Саме перемога в конкурсі держзакупівель є метою багатьох компаній-виконавців.

Які можливості відкриває участь у процедурі держзакупівель

Державні закупівлі проводяться, коли є необхідність задовольнити державні або муніципальні потреби. Ще недавно взяти участь або тим більше перемогти в таких торгах було складно. Цьому перешкоджало недосконале законодавство, складність процедури та корупція. Як правило, переможець був відомий заздалегідь, і він не завжди надавав по-справжньому вигідні для держави або громади умови. Сьогодні ситуація змінилася, і перемога в держзакупівлі стала для українських бізнесменів реальною можливістю.

Ми говоримо саме про державні закупівлі як про самому перспективному вигляді проведення тендера. Адже потреби держави різноманітні і масштабні. Підписавши контракт з державною установою, ви отримуєте можливість виконувати тільки великі замовлення для широкої аудиторії. Державні потреби великі, і знайти вигідний для себе замовлення зможуть багато.

Існує думка, що держзакупівлі – складний процес, в якому нелегко розібратися. Можливо, ще 5 років тому таке твердження було справедливим, але не зараз, коли тендер в Україні проводиться через прозору і зрозумілу систему, а допомогти в цьому можуть досвідчені фахівці.

Чим відрізняється сучасний процес держзакупівель

З 2014 року в Україні діє новий закон «Про здійснення державних закупівель». Він покликаний створити конкурентне середовище в сфері госзкупок, протистояти корупції в цій сфері і розвивати добросовісну конкуренцію.

Зараз державні тендери проводяться через електронну систему «ProZorro». Це загальна система, яка об’єднує навколо себе комерційні онлайн-майданчики. Саме на них реєструються користувачі і організатори для проведення торгів. Крім того, існують і інші ресурси, які інформують всіх бажаючих про майбутні конкурсах. Перш за все, це «Тендер ми гов юа», на якому щотижня публікується інформація про держзакупівлі.

Використання «Прозоро» передбачає, крім усього іншого, і автоматичну оцінку тендерних пропозицій. Це означає, що подається конкурсна документація повинна бути в ідеальному порядку.

Тож не дивно, що пересічному користувачеві складно відразу оформити всю документацію без помилок. Наша компанія готова полегшити це завдання. Тендерний супровід компанії EasyTender включає в себе:

  • пошук оптимального замовника;
  • збір пакету документів та складання заявки учасника торгів;
  • юридична консультація з усіх питань;
  • ведення справ в Антимонопольному комітеті та судах;
  • допомога за участю на торгах на електронних майданчиках;
  • повна законність роботи;
  • супровід угоди після проведення тендеру.

Правильно заповнені документи і наші консультації підвищать ваші шанси на перемогу в тендері.

Scroll Up