ГАРЯЧА ЛІНІЯ: +38 (067) 643-39-39   E-mail:easytenderpd@gmail.com
Умови договору

УГОДА КОРИСТУВАЧА

 

Терміни та визначення

 

Сайт – комплекс гіпертекстової інформації, програмних, інформаційних засобів, логічно пов’язаних між собою, оформлених у вигляді окремих сторінок і доступних в мережі Інтернет. Під Сайтом в Угоді розуміється Сайт, розташований в мережі Інтернет за адресою заява.укр.

 

Користувач – користувач мережі Інтернет і зокрема Сайту за адресою заява.укр.

 

Замовник – Користувач, який заповнив форму замовлення і оплатив послугу.

 

1 Предмет

 

1.1. Сайт пропонує Користувачеві свій сервіс на умовах, встановлених Угодою та всіх його невід’ємних частин.

 

1.2. Адміністрація зберігає за собою право змінювати Угоду і всі її невід’ємні частини в будь-який час без будь-якого спеціального повідомлення, нова редакція Угоди та/або всі її невід’ємні частини, які зазнали змін, вступають в силу з моменту опублікування на Сайті, якщо інший термін набрання чинності змін не визначений Адміністрацією при їх опублікуванні. Чинна редакція Угоди і всіх її невід’ємних частин завжди знаходиться на Сайті в публічному доступі за адресою: заява.укр

 

1.3. Якщо Користувач продовжує користуватися послугами Сайту після публікації змін в Угоді, вважається, що Користувач тим самим приймає зміни її умов.

 

2 Користування ресурсом

 

2.1. Користувацем Сайту може стати кожен, хто зайде на веб-сторінку Сайту.

 

2.2. Використовувати ресурси Сайту може кожен, хто в установленому порядку заповнить форму заявки, а також, в разі користування платними ресурсами, оплатить їх вартість, відповідно і в порядку, зазначеному в Угоді. Для оформлення заявки Користувач зобов’язується надати достовірну і повну інформацію про себе з питань, пропонованих в формах для заповнення даних, і підтримувати цю інформацію в актуальному стані. Якщо Користувач не надає інформацію, надає недостовірну інформацію або у Адміністрації є підстави вважати, що надана Користувачем інформація неповна або недостовірна, Адміністрація має право на свій розсуд відмовити Користувачеві в використанні своїх сервісів або їх окремих функцій. Адміністрація має право в будь-який момент зажадати від Користувача підтвердження даних, зазначених при реєстрації, і запросити в зв’язку з цим підтверджуючі документи.

 

2.3. По завершенні процесу оформлення заявки Користувач отримує сервісне повідомлення на вказану адресу електронної пошти, що містить інформацію про його заявку.

 

2.3.1. Інформація про Користувача, зазначена в формах сайту, містить (може містити) його персональні дані, при цьому такі персональні дані використовуються виключно з метою надання послуги, замовленої Користувачем.

 

2.3.2. Доступ до персональних даних користувача має виключно Адміністрація сайту, виконавець замовлення і суб’єкти уповноважені приймати та розглядати заявки.

 

2.3.3. Однак не виключено, що в результаті збою в роботі Сайту, вірусної або хакерської атаки, технічних несправностей та інших обставин персональні дані Користувача можуть стати доступними і іншим особам. Користувач це розуміє і погоджується з тим, що не висуватиме претензій до Адміністрації в зв’язку з цим.

 

2.3.4. В силу цієї Угоди, вказуючи свої персональні дані, Користувач безумовно погоджується: з наданням персональних даних суб’єктам зазначених в п.2.3.2; з обробкою персональних даних Адміністрацією; з іншими діями Адміністрації щодо таких даних у зв’язку з функціонуванням Сайту.

 

2.3.5. Розміщуючи на Сайті свої персональні дані, Користувач підтверджує, що робить це добровільно, а також що він добровільно надає їх Адміністрації для обробки. Якщо Користувач не згоден з викладеними вище умовами, то він не повинен реєструватися на Сайті або повинен негайно видалити свій аккаунт і використовувати Сайт виключно для перегляду.

 

2.3.6. Адміністрація обробляє тільки ті персональні дані Користувача, які були розміщені ним на Сайті. Персональні дані Користувача обробляються за допомогою програмно-апаратних та технічних засобів Сайту.

 

2.3.7. Метою обробки персональних даних користувачів є складання Бази даних користувачів Сайту для забезпечення функціонування Сайту і подальшого надання послуг Користувачу Адміністрацією.

 

2.3.8. Персональні дані Користувача обробляються Адміністрацією протягом терміну їх розміщення на Сайті.

 

2.3.9. Обробка Адміністрацією персональних даних Користувача здійснюється з метою функціонування Сайту і надання послуг Користувачеві. Сама по собі їх обробка Сайтом не може спричинити будь-яких негативних наслідків для Користувача. При цьому Адміністрація не несе відповідальності за використання персональних даних Користувача іншими особами.

 

2.3.10. Користувач зобов’язується не використовувати персональні дані інших користувачів будь-яким чином, що не відповідає вимогам законодавства, в протиправних або протизаконних цілях, з метою отримання вигоди і будь-яких інших цілях, що не відповідають цілям створення Сайту.

 

2.3.11. Адміністрація має право зберігати резервні копії важливої і без шкоди для інших положень Угоди, без згоди Користувача передати дані про Користувача державним органам, в тому числі органам дізнання і слідства та органам місцевого самоврядування за їх мотивованим запитом; на підставі судового рішення; в інших передбачених чинним законодавством випадках.

 

2.3.12. Права Користувача по використанню ресурсів даного Сайту, які надаються йому персонально, є невідчужуваними, і не можуть бути передані будь-якій іншій особі.

 

2.3.13. Всі матеріали, які є частиною вмісту Сайту (далі – контент), захищені авторським правом і охороняються відповідно до законодавства України.

 

2.3.14. Користувач погоджується не використовувати будь-яким чином в комерційних цілях контент Сайту без попередньої письмової згоди Адміністрації.

 

2.3.15. При повному або частковому передрукуванні матеріалів сайту посилання на Сайт є обов’язковим. При повному або частковому відтворенні в Інтернеті гіперпосилання (hyperlink) на сайт є обов’язковим.

 

2.3.16. Вся інформація юридичного характеру, розміщена на Сайті, носить інформативний характер і сама по собі не становить угоди між юристом і замовником.

 

2.3.17. Сайт вживає необхідних заходів для збереження контактної інформації Користувача, в тому числі встановлює режим доступу до контактної інформації між Користувачами.

 

3 Вступ Угоди в силу

 

3.1. Угода вступає в силу з моменту прийняття Користувачем її умов.

 

3.2. Користувач приймає умови Угоди шляхом натискання на кнопку «Згоден», розташовану під текстом «Приймаю умови угоди*». Даною дією Користувач підтверджує, що він ознайомлений з усіма умовами Угоди і в повній мірі усвідомлює їх значення, а також можливі наслідки порушення цих умов.

 

3.3. Якщо Користувач не згоден з умовами Угоди, використання ресурсів Сайту здійснюється в межах, які не передбачають заповнення форм.

 

 

4 Права та зобов’язання Користувача

 

4.1. Користувач несе відповідальність за інформацію і повідомлення, що розміщуються ним на Сайті.

 

4.2. На Сайті забороняються:

 

4.2.1. Заклики до насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або до захоплення державної влади; заклики до зміни адміністративних меж чи державного кордону України, порушення порядку, встановленого Конституцією України; заклики до погромів, підпалів, знищення майна, захоплення будівель чи споруд, насильницького виселення громадян; заклики до агресії або до розв’язування воєнного конфлікту.

 

4.2.2. Нецензурні прямі та непрямі образи в будь-яку сторону, в тому числі, засновані на етнічній, расовій або релігійній приналежності, а також висловлювання, що носять шовіністичний характер.

 

4.2.3. Будь-яка образлива поведінка по відношенню до авторів статей та Адміністрації.

 

4.2.4. Будь-які дії, які прямо заборонені законодавством України.

 

4.3. За умови оплати платних ресурсів Сайту, Користувач отримує право доступу до відповідних оплачених ресурсів і має право використовувати їх у своїх цілях.

 

4.4. Користувач має право надати на розгляд Адміністрації свої побажання або пропозиції щодо поліпшення роботи сайту.

 

4.5. Користувачі визнають і погоджуються з тим, що Адміністрація має доступ до всього контенту на Сайті.

 

4.6. Його користувачі не можуть використовувати будь-які “deep-link”, “page-scrape”, “robot”, “spider” або інші девайси, програми, алгоритми, методології або будь-який аналогічний або еквівалентний ручний процес для отримання доступу, придбання, копіювання або контролю над Сайтом або контентом. Його користувачі не можуть будь-яким чином відтворювати або обходити навігаційну структуру або презентацію Сайту або контенту, щоб отримувати або намагатися отримати будь-які матеріали, документи або інформацію будь-якими засобами, не навмисне, що надаються на Сайті.

 

4.7. Користувачі не повинні намагатися отримати несанкціонований доступ до будь-якої частини або функції Сайту, або будь-яких інших систем або мереж, підключених до Сайту або до будь-якого сервера сайту, або до будь-якої з послуг, яку пропонує на/через Сайт, шляхом злому, пароля “mining” або будь-якими іншими незаконними засобами.

 

4.8. Користувачі не повинні намагатися сканувати або тестувати вразливість Сайту або будь-якої мережі, підключеної до Сайту. Його користувачі не можуть порушувати заходи безпеки і аутентифікації на Сайті або будь-якої мережі, підключеної до Сайту.

 

 

 

5 Права і зобов’язання Адміністрації

 

5.1. Адміністрація визначає правила поведінки на Сайті і залишає за собою право вимагати їх виконання від користувачів.

5.2. Адміністрація залишає за собою право вносити зміни в Угоду і в усі його невід’ємні частини без будь-якого спеціального повідомлення користувачів про такі зміни.

 

5.3. Адміністрація залишає за собою право в будь-який час вносити зміни в інформацію, яка опублікована на Сайті.

 

5.3.1. Адміністрація має право направляти Користувачам інформаційні повідомлення.

 

5.4. Адміністрація може позбавити права користування ресурсами Сайту Користувача, який порушує умови Угоди.

 

5.5. Адміністрація завжди готова взяти до відома побажання та пропозиції будь-якого Користувача Сайту щодо поліпшення його роботи.

 

5.6. Адміністрація має право контролювати, вивішувати, видаляти, змінювати, зберігати або переглядати повідомлення, відправлені через Сайт, в будь-який час і з будь-якої причини.

 

5.7. Адміністрація не несе відповідальності за будь-які помилки, неточності, упущення при реєстрації або завантаженні контенту на Сайті і не може бути притягнута до відповідальності за будь-які збитки (включаючи упущену вигоду), що виникають у зв’язку з такими помилками, неточностями або недоглядом.

 

5.8. Адміністрація не несе відповідальність в отриманні покладених результатів Користувачами, у зв’язку з їх діяльністю на Сайті.

 

5.9. Адміністрація не несе відповідальності за використання контенту (дозволеного чи забороненого) третіми особами, в тому числі, відтворення і поширення контенту в межах або за межами Сайту.

 

5.10. Надаючи Адміністрації свою адресу електронної пошти, користувачі дають йому згоду на використання електронної пошти для відправки Користувачам сервісних, юридичних, інформаційних, промо та рекламних повідомлень. Повідомлення так само можуть бути відправлені поштою. Користувачі можуть відписатися від інформаційних, промо та рекламних повідомлень. Користувачі також погоджуються отримувати дзвінки (в тому числі автоматично набрані і/або попередньо записані) від Сайту відповідно до нашої політики конфіденційності. Ми можемо дзвонити Користувачам на будь-які телефонні номери (в тому числі мобільні телефонні номери), які Учасники надали Адміністрації, Адміністрація отримала від третіх осіб або зібрані Адміністрацією власними зусиллями. Якщо отриманий телефонний номер є мобільним телефоном, користувачі дають йому згоду на отримання SMS або інших текстових повідомлень на цей номер. Користувачі погоджуються з тим, що Адміністрація може зв’язатися з Користувачами по телефону в порядку, описаному вище для наступних цілей:

 

Щоб зв’язатися з Користувачами щодо використання наших сервісів (наприклад, щодо придбання послуги або дотримання наших Умов користування) або коли це дозволено чинним законодавством.

Щоб запропонувати Користувачам наші Додаткові послуги та спеціальні пропозиції.

 

 

Для контролю якості, в навчальних цілях або для власного захисту, Адміністрація може контролювати або записувати Ваші телефонні розмови з Адміністрацією або його Користувачами. Користувачі визнають і розуміють, що в той час як Ваші комунікації з Адміністрацією можуть бути контрольовані або записані, не всі телефонні дзвінки будуть записані. Адміністрація не гарантує, що записи будь-яких конкретних телефонних викликів будуть збережені або відновлені.

 

 

 

Правила повернення коштів за придбану на сайті послугу

?

 

7 Персональні дані

 

7.1. Всі персональні дані на Сайті публікуються за попередньою згодою суб’єктів персональних даних, отриманого відповідно до чинного законодавства України. Надаючи нам Вашу особисту інформацію, Користувач дає згоду на обробку своєї особистої інформації, а саме, на її збір, зберігання, адаптацію, оновлення та використання в цілях поширення електронних тематичних розсилок та іншої інформації, пов’язаної з діяльністю Сайту. Надані Користувачем персональні дані використовуються тільки для внутрішніх цілей і не передаються третім особам, крім випадків, які передбачені в даній Угоді. Користувач в будь-який момент може запросити або змінити свою персональну інформацію, що міститься в базах Сайту, зв’язавшись з Адміністрацією.

 

 

9 Заключні положення

 

9.1.Адміністрація Сайту не несе відповідальності за будь-які збитки та/або незручності, які є результатом доступу або відсутності можливості доступу Користувача на Сайт.

 

9.2.Адміністрація Сайту не гарантує безпомилкове і безперервне функціонування Сайту.

 

9.3. Дійсний Сайт створений і використовується відповідно до законодавства України.

 

9.4.Прі вирішенні будь-яких суперечок, що виникають у зв’язку з цим Сайтом, застосовується чинне законодавство України.

Scroll Up