ГАРЯЧА ЛІНІЯ: +38 (067) 643-39-39   E-mail:easytenderpd@gmail.com
FAQ
Замовлення послуги можливе тільки після проведення оцінки можливості зміни неправомірних вимог замовника. Фахівці протягом 2-х днів підготують обгрунтований запит на внесення змін в умови тендеру. Прийом замовлення на послугу можливий не пізніше 12 днів до моменту закінчення прийомупропозицій (у разі оскарження через звернення до Замовника) і не пізніше 6 днів (в разіоскарження через АМКУ).  Вартість послуги - 3500,00 грн.Оплата збору в АМКУ здійснюється окремо.Після отримання Вашої заявки, з Вами зв'яжеться фахівець для уточнення інформації.Послугу надає Юридична компанія «Праве Дідо» - ТОВ «ПД Консалтинг» (http://pravoedelo.com.ua/) Замовлення і оплата за рахунком підтверджує Ваше ознайомлення і згоду з договором оферти.
Ви хочете змінити неправомірні вимоги Замовника?Для початку скористайтеся даною послугою. Наші юристи протягом 24 годин визначать чи можливо оскаржити умови тендера і змінити їх. Замовлення послуги можливе не пізніше 13 днів до моменту закінчення прийому пропозицій (уразі оскарження через звернення до Замовника) і не пізніше 7 днів (у разі оскарження через АМКУ). Вартість послуги - 1500,00 грн.Оплата збору в АМКУ здійснюється окремо.Після отримання Вашої заявки, з Вами зв'яжеться фахівець для уточнення інформації.Послугу надає Юридична компанія «Праве Діло» - ТОВ «ПД Консалтинг» (http://pravoedelo.com.ua/) Замовлення і оплата за рахунок підтверджує Ваше ознайомлення і згоду з договором оферти.
Збільшіть свої шанси на перемогу! - Скористайтеся послугою збору пакету документів на тендер.Ведіть бізнес, а паперову роботу ми візьмемо на себе. Наші юристи професійно складуть пропозицію на тендер, яке на 100% буде відповідати вимогам Замовника. Замовлення послуги можливе не пізніше 4 днів до моменту закінчення прийому пропозиції. Вартість послуги - залежить від планованої суми закупівлі. Після отримання Вашої заявки, з Вами зв'яжеться фахівець для уточнення інформації.Наші фахівці можуть запросити технічну документацію, яка відноситься до предмету закупівлі.Послугу надає Юридична компанія «Праве Діло» - ТОВ «ПД Консалтинг» (http://pravoedelo.com.ua/) Замовлення і оплата за рахунком підтверджує Ваше ознайомлення і згоду з договором оферти.
Прийнято неправомірне рішення за результатами торгів? Ви не пройшли кваліфікацію через # зради? Ви хочете оцінити документи учасника, який виграв у торгах за ціною? Протягом 24 годин юристи дадуть професійну оцінку діям замовника.Прийом замовлення на послугу можливий не пізніше 1 дня з моменту відхилення учасника по невідповідності технічних вимог не пізніше 2 днів з моменту публікації Замовником рішення про намір укладення договору. Вартість послуги - 2000,00 грн. У разі якщо документи на тендер готувалися нашими фахівцями, безкоштовно!Після отримання Вашої заявки, з Вами зв'яжеться фахівець для уточнення інформації.Послугу надає Юридична компанія «Праве Діло» - ТОВ «ПД Консалтинг» (http://pravoedelo.com.ua/)Замовлення і оплата за рахунком підтверджує Ваше ознайомлення і згоду з договором оферти.
Замовлення послуги можливе тільки після проведення оцінки можливості оскарження рішення Замовника в АМКУ. Прийнято неправомірне рішення за результатами торгів? Ви не пройшли кваліфікацію через #зради? Ви хочете оцінити документи учасника, який виграв у торгах за ціною? Професійно підготуємо весь необхідний пакет документів для оскарження, а також супроводимоучасть в процедурі оскарження в АМКУ. Прийом замовлення на послугу можливий не пізніше 2 днів з моменту відхилення учасника поневідповідності технічним вимогам і не пізніше 4 днів з моменту публікації Замовником рішенняпро намір укладення договору. Вартість послуги: Оскарження результатів торгів на товари або послуги - 4000,00 грн. Оскарження результатів торгів на проведення робіт - 120000,00 грн. У разі якщо документи на тендер готувалися нашими фахівцями - безкоштовно!Після отримання Вашої заявки, з Вами зв'яжеться фахівець для уточнення інформації.Послугу надає Юридична компанія «Праве Діло» - ТОВ «ПД Консалтинг» (http://pravoedelo.com.ua/) Замовлення і оплата за рахунком підтверджує Ваше ознайомлення і згоду з договором оферти.
Scroll Up