Які документи знадобляться, щоб взяти участь в тендері
Перед тим, як заповнити заявку на участь в будь-яких електронних торгах, потрібно дізнатися перелік документів для участі в тендері. Практично 90% відхилених заявок доводиться на невідповідність документації зразком. Це означає, безліч заявок було відхилено тільки тому, що папери були заповнені неправильно або були відсутні будь-які документи. Щоб ваша заявка не виявилася в їх числі, варто заздалегідь з’ясувати перелік документів для участі в тендері.
Які документи потрібні для тендера
Як показує практика, особливо складно зібрати повний пакет документів в ситуації нестачі часу. Все що подаються документи будуть аналізуватися цілим відділом співробітників замовника, де будуть шукати найменші приводи до відмови. Тому вкрай важливо дотримуватися всіх формальностей, передбачених законодавством і не давати приводу до відхилення пропозиції. Конкурсна пропозиція повинна відповідати вимогам законодавства і тендерної практики.
доходить до 20 позицій. Ось його частина:
- банківська тендерна гарантія;
- антикорупційна програма;
- довідка з реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення;
- довідка з єдиного реєстру підприємств, щодо яких порушено справу про банкрутство;
- довідка про відсутність судимості;
- довідка про відсутність боргів;
- виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців;
- довідка про те, що учасник тендера не є банкрутом або відкритої ліквідаційної процедури;
- довідки про матеріально-технічній базі учасника, наявності досвіду роботи з аналогічними договорами і т.д.
Більшість з цих документів оформляються за термін від 1 до 10 робочих днів.
Оформлення документів тендерів: з якими проблемами можна зіткнутися
Самостійне оформлення конверта на тендер – завдання цілком посильне, хоч і серйозне. Слід заздалегідь домовитися про те, з якими труднощами може зіткнутися людина, збираючи всі довідки самостійно:
- брак часу: замовити будь-яку довідку в відповідному відомстві просто, але таких довідок багато, і на кожне звернення доведеться витратити
- чимало часу, а термін оформлення будь-який з них – до 10 робочих днів;
- самостійний збір документів – це витрата моральних і фізичних ресурсів;
- якщо в будь-якому з отриманих документів буде помилка, конкурсна комісія в праві відхилити заявку за формальною ознакою.
Таким чином, підготовкою тендерної документації повинен займатися як мінімум той, хто добре розбирається в юридичних питаннях і має досвід спілкування з майданчиками для закупівель. Далеко не всім компаніям пощастило мати в свом штаті відповідного фахівця.
Як допомогти в ситуації, що склалася
Один з виходів, які заощаджують час і підвищують шанси на перемогу в конкурсі – це звернення в організацію Easytender, яка працює відразу за кількома тендерним напрямками.
Перш за все, це:
- оформлення довідок та заявок за короткий термін;
- юридична консультація щодо торгів на Прозоро з оформлення пакету тендерних документів;
- представлення інтересів замовника в спірних ситуаціях;
- посттендерное обслуговування.
Замовивши нашу допомогу в тендерах, клієнт більше не збирає пакет документів сам, а тільки контролює процес. Його час і сили спрямовані на вирішення нагальних завдань, а всі необхідні документи будуть доставлені або в електронному вигляді, або кур’єром, або поштою. При цьому ціна підготовки документів до тендеру завжди залишається в категорії доступних.
Варто ще раз підкреслити важливість оформлення тендера фахівцями. Найбільші закупівлі в Україні здійснюються через систему «Прозоро». Це автоматизований процес, для якого потрібен тільки правильно підготовлений пакет документів. Найдоцільніше використовувати послуги професіоналів.
- Posted by admin
- On Thursday June 8th, 2017
- 0 Comments
0 Comments